O nas

Kilka słów

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów w sercu Łodzi, którzy zdają sobie sprawę, jak istotne jest zadbanie o podwozie samochodu. Nasza pasja to kompleksowa opieka nad pojazdami, a szczególnie zabezpieczenie ich podwozi. Dlaczego to tak ważne? Bo podwozie to fundament, na którym spoczywa nie tylko komfort jazdy, ale także trwałość pojazdu.

Dlaczego my?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy

Tworzymy zgrany zespół, który oddaje całe swoje serce w to co robi. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym entuzjazmem.

Ciągle staramy się być najlepszymi w tym co robimy. Charakteryzujemy sie dokładnością i starannością.

Wysokiej jakości chemia
Do zabezpieczenia podwozi używamy najlepszych środków, które pozwolą na długi okres zabezpieczyć elementy metalowe przed korozją.
Zgrany zespół
Tworzymy świetny zgrany zespół mechaników i lakierników.
Bezpieczeństwo
Samochód po wyjeździe z naszego warsztatu jest w pełni bezpieczny.
Doświadczenie
Posiadamy długoletnie doświadczenie w blacharstwie i lakiernictwie.
Profesjonalizm
Nasze usługi są kompleksowe i profesjonalene – dają uśmiech na twarzy.
Great Staff

Nasza kariera

Posiadamy długoletnie doświadczenie w konserwacji i zabezpieczaniu podwozi samochodowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie konserwacji podwozi, zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm i rzetelność w każdym etapie naszej pracy. Dlatego też z dumą udzielamy gwarancji na wszystkie świadczone przez nas usługi.

W dążeniu do pełnego spełnienia Państwa oczekiwań nieustannie doskonalimy nasze umiejętności. To zaś przekłada się na Państwa zadowolenie oraz pozytywne opinie o naszych usługach.